Bevo HC legt talent Yoran Kremers vast voor volgend seizoen
Afgelopen weekend heeft de 18-jarige linker opbouwer uit Panningen een contract getekend voor het komend seizoen bij Herpertz Bevo HC.
Yoran is een van de vele talenten die Bevo rijk is en is al vanaf de jeugd actief bij Bevo HC. “Ik ben eerst begonnen met voetballen. Toen de Heren 1 in 2014 landskampioen werden was ik verkocht. Ik wilde ook gaan handballen.” En zo geschiedde. Sindsdien is Yoran niet meer weg te denken bij de handbalclub.
Zijn talent wordt niet alleen bij Bevo HC gezien, maar ook landelijk draagt hij zijn steentje bij. Hij is samen met nog 3 andere Bevo spelers geselecteerd voor het Oranjeheren U19 team.
Niet voor niets dat Bevo HC hem dan ook graag bij de club wil houden. “Het voelt als een beloning voor al het werk wat ik er tot nu heb ingestoken. Super gaaf! ” zegt Yoran met trots. “Ik speel momenteel al regelmatig mee in de hoofdmacht en krijg bij Bevo HC ook volgend seizoen de kans om me verder te ontwikkelen. Daarnaast geeft het fantastische publiek in de Heuf je zo veel energie dat is echt geweldig.”
Bevo wenst Yoran ontzettend veel succes en we hopen dat wij nog veel van hem kunnen genieten!
Foto: JRHobbyfotografie